Feliz Navidad

 Oto i są. Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze. Oczywiście dużo zdrowia  - na święta oraz na Nowy Rok, chociaż niektórzy pewnie woleliby chorzy leżeć w łóżku i czytać 😄
Życzę Wam szczęścia i pogody ducha oraz abyście pozostali sobą w tym szalonym świecie. Jeżeli uważacie, że możecie być lepsi, to starajcie się takimi być. Bądźcie najlepszymi wersjami siebie, ale nigdy nie próbujcie być "jak inni".
Życzę Wam spełnienia wszelkich marzeń i powodzenia w realizacji wszystkich swoich planów. Oby spotykało Was jak najmniej porażek i trudności, a jeśli takowe się pojawią abyście mieli dosyć sił by je przezwyciężyć. Oby każde podwinięcie nogi sprawiało, że będziecie jeszcze silniejsi i mądrzejsi. 
Życzę Wam również mnóstwo ciepła i miłości. Aby otaczali Was sami wspaniali ludzie. Aby  na Waszej drodze pojawiały się same dobre anioły, niosące dobro i uśmiech.Życzę Wam samych dobrych książek, abyście mogli ciągle zachwycać się pięknem literatury i magią słów. Wszystkim osobom, które piszą, życzę mnóstwa weny i lawiny wspaniałych pomysłów.
Oczywiście życzę Wam fury prezentów i stosu książek.
Życzę Wam także, żeby te święta były wypełnione spokojem, radością oraz magią, zarówno tą płynącą ze Żłobka jak i tą książkową.  Życzę Wam aby nadchodzący Nowy Rok był jeszcze lepszy niż aktualny. Niech przyniesie ze sobą wszystko co najlepsze.WESOŁYCH ŚWIĄT

MERRY CHRISTMAS

FELIZ NAVIDADBOOK-BLOOD PRINCESS

Komentarze

Popularne posty